loading
logotop2

Spolupráce


Nabízíme vám obchodní spolupráci s možností zúročení 15%.

Hledáme drobné investory. Partnery, přátelé i naše zákazníky, kteří nám pomohou překonat omezující vládní opatření v době covidové.

Spolupráce je založena na jednoduchém obchodním modelu nákupu a zpětného prodeje. Vše je smluvně ošetřeno s garancí 15% profitu pro vás.

 

Jak to funguje

Koupíte si sud našeho piva. Ale pít ho nemusíte. Ani ho nebudete odvážet. Nákupem sudu nám ekonomicky pomůžete. My tím získáme peníze na provoz v dalších měsících. V podstatě nám pomůžete financovat zboží za účelem budoucí provize pro vás.

Jakmile se otevřou restaurace a obnoví cestovní ruch, budeme v naší restauraci prodávat pivo z vašich sudů. Tak dlouho, dokud se neprodá i váš sud. V tu chvíli od vás sud vykoupíme zpět i s úroky.

Sud koupíte nyní za 1800 Kč. Nejpozději do roka vám vrátíme 2070 Kč. Získáte tak 15% profit a památeční sud piva Covid -19 (zmenšenou kopii originálního pivního sudu).

Návratnost je zajištěna tržbou z prodaného piva. A pivo se v Čechách bude pít pořád.

K dispozici máme 1080 sudů. Pokud můžete, kupte si jeden. Vyplatí se nám to všem.

Sudy jsou číslované, takže kdo dříve nakoupí, ten na tom dříve vydělá.

Počet vámi zakoupených sudů není omezen, nabídka spolupráce je limitována pouze celkovou kapacitou sudů.

Sud můžete zaplatit hotově nebo kartou přímo v naší restauraci, případně bankovním převodem na účet vedený v RaiffeisenBank

Číslo účtu 8005942001/5500

Částka 1800 CZK

Variabilní symbol 2020

 

V případě platby bankovním převodem uveďte do zprávy pro příjemce svůj e-mail nebo telefon, abychom vás po přijetí platby mohli kontaktovat.

V případě zájmu o spolupráci kontaktujte pana Radka Škrabiše na telefonu 222 233 915, osobně přímo v restauraci v Žitné 15 v Praze 1, případně na e-mailu radek@upravdu.com

Celý kolektiv restaurace U Pravdů vám tímto děkuje za projevenou solidaritu

Jsme tu pro vás již 18 let a doufáme, že dobu covidovou s vaší pomocí překonáme!